Witam was dawno nie pisałam... Ale jestem :D.
Tak dzisiaj będą informacje. Ok zaczynam :D
1. Na tym blogu będę też pisała z moją przyjaciółką.
2. Są wakacje :D Więc Posty MOŻE będą pojawiały się częściej.
3. Będę miała nowego bloga (Na innym koncie) może dam link...
4. Mam konta na np. SameQuizy (z moją naj)
I to tyle. A jeszcze chcecie żebym robiła posty o eventach w TFM?
Paaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! Cute Sans Na Pożegnanie!

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz